Školní družina

Školní družinu při ZŠ Buchlovice vedou paní vychovatelky Jitka Mikulová, Mgr. Kateřina Daďová a pan vychovatel Mgr. Pavel Mls. Školní družina je v provozu během dnů školního vyučování od 11.30 do 16.00 hod. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků po vyučování.

POSTAV NEJ…SNĚHULÁKA

18/01/2018

ŠKOLNÍ DRUŽINA VYHLAŠUJE SOUTĚŽ POSTAV NEJ….SNĚHULÁKA VAŠIM ÚKOLEM BUDE VYROBIT DOMA SNĚHULÁKA Z JAKÉHO KOLIV MATERIÁLU. FANTAZII NECHÁME PLNĚ NA VÁS. SVŮJ VÝROBEK PŘINES DO DRUŽINY NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 31.1. ZA VÝROBEK VÁS ČEKÁ ODMĚNA, KTERÁ VÁS URČITĚ POTĚŠÍ.

zimní radovánky

17/01/2018

Pokud nám počasí bude přát, budeme chodit s dětmi na zahradu stavět sněhuláky a bobovat. Prosím o nepromokavé věci a rukavice do sněhu. Můžou mít tyto věci ve skříňce. Děkují vychovatelé

08/01/2018

Ve čtvrtek 11.1. nebude kroužek Keramika. Nepřítomnost p.v. Pavla. Děkujeme

Výtvarná soutěž

07/11/2017

Ve čtvrtek jsme jeli do Tupes na výtvarnou soutěž. Za naší družinku jela Julinka, Anetka, Valerie a Eliška.Kreslilo se ve dvou kategorií- 1 kategorie 1-2.třída a 2 kategorie 3-4.třída. V této kategorií se holkám moc dařilo a vymalovaly si krásné 1. a 2. místo. Gratulujeme

Pokračovat ve čtení

fotbalové utkání

19/10/2017

Stejně jako v loňském roce, jsme pozvali do Buchlovic naše kamarády z družin Boršic, Tupes, Zlechova, Nedakonic,Osvětiman a Polešovic na fotbalové utkání. Ve středu se nás sešlo celkem 5 družin. Naši kluci se moc snažili, ale na první místo nedosáhli. Vůbec nám to ale nevadí,protože jsme si dobře zahráli a užili spousty legrace.