Školní družina

Školní družinu při ZŠ Buchlovice vedou paní vychovatelky Jitka Mikulová, Mgr. Kateřina Daďová a pan vychovatel Mgr. Pavel Mls. Školní družina je v provozu během dnů školního vyučování od 11.30 do 16.00 hod. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků po vyučování.

Nebudou kroužky

08/03/2018

Oznamujeme, že v pondělí 12.3.nebude Tv navíc pro 1. třídu, v úterý 13.3.nebude modelářský kroužek a florbal pro mladší a ve čtvrtek 15.3 nebude keramický kroužek z důvodu nepřítomnosti pana vychovatele. Děkují vychovatelé ŠD

Postav nej…sněhuláka

26/02/2018

V měsíci lednu nám sníh moc nepřál, tak jsme vyhlásili soutěž Postav nej…sněhuláka. Na každého, kdo přinesl sněhuláka čekalo překvapení, které určitě potěšilo.

Pokračovat ve čtení

POSTAV NEJ…SNĚHULÁKA

18/01/2018

ŠKOLNÍ DRUŽINA VYHLAŠUJE SOUTĚŽ POSTAV NEJ….SNĚHULÁKA VAŠIM ÚKOLEM BUDE VYROBIT DOMA SNĚHULÁKA Z JAKÉHO KOLIV MATERIÁLU. FANTAZII NECHÁME PLNĚ NA VÁS. SVŮJ VÝROBEK PŘINES DO DRUŽINY NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 31.1. ZA VÝROBEK VÁS ČEKÁ ODMĚNA, KTERÁ VÁS URČITĚ POTĚŠÍ.

zimní radovánky

17/01/2018

Pokud nám počasí bude přát, budeme chodit s dětmi na zahradu stavět sněhuláky a bobovat. Prosím o nepromokavé věci a rukavice do sněhu. Můžou mít tyto věci ve skříňce. Děkují vychovatelé

08/01/2018