Školní družina

Školní družinu při ZŠ Buchlovice vedou paní vychovatelky Jitka Mikulová, Mgr. Kateřina Daďová a pan vychovatel Mgr. Pavel Mls. Školní družina je v provozu během dnů školního vyučování od 11.30 do 16.00 hod. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků po vyučování.

Výtvarná soutěž

07/11/2017

Ve čtvrtek jsme jeli do Tupes na výtvarnou soutěž. Za naší družinku jela Julinka, Anetka, Valerie a Eliška.Kreslilo se ve dvou kategorií- 1 kategorie 1-2.třída a 2 kategorie 3-4.třída. V této kategorií se holkám moc dařilo a vymalovaly si krásné 1. a 2. místo. Gratulujeme

Pokračovat ve čtení

fotbalové utkání

19/10/2017

Stejně jako v loňském roce, jsme pozvali do Buchlovic naše kamarády z družin Boršic, Tupes, Zlechova, Nedakonic,Osvětiman a Polešovic na fotbalové utkání. Ve středu se nás sešlo celkem 5 družin. Naši kluci se moc snažili, ale na první místo nedosáhli. Vůbec nám to ale nevadí,protože jsme si dobře zahráli a užili spousty legrace.

Kroužky při družině

03/10/2017

Od měsíce říjen rozjíždíme naše družinové kroužky. Kroužky budou vždy od 14:00-15:30hod. V úterý bude MODELÁŘSKÝ KROUŽEK, ve středu VÝTVARNÝ a ve čtvrtek KERAMIKA.

kroužky školní družiny

07/09/2017

I v letošním školním roce nabízíme kroužky ve školní družině. Jedná se o kroužek VÝTVARNÝ, KERAMIKA,MODELÁŘSKÝ A ČTENÁŘSKÝ.  Kroužky budou od 14:00-15:30hod. Zatím ještě nevíme které dny jaký kroužek bude, to záleží na počtu přihlášených dětí a rozvrhu. Koncem měsíce září dáme všem přihlášeným dětem informace.