NOVÁ EKOHLÍDKA VYRAZILA DO TŘÍD!

Od října letošního školního roku se po chodbách naší školy pohybuje nová ekohlídka, která odstartovala celoroční mezitřídní soutěž ve třídění odpadu. Funkce ekohlídky se více než skvěle ujaly Veronika Zetková, Adéla Zálešáková, Alena Prochovníková a Kateřina Jurnyklová (žákyně 9. tříd). Ve třídách budou pravidelně nahlížet do čtveřice barevných odpadkových košů (do hnědého, modrého, žlutého a černého), zda jsou vyhozené odpadky na správném místě. Navíc s sebou budou nosit i několik vlastních odpadků a namátkově zkoušet žáky, kam s nimi. Mají nachystané i různé úkoly a všetečné otázky týkající se třídění odpadu.

Mějte se před nimi na pozoru! Pečlivě totiž každou třídu obodují a na konci roku vyhlásí a odmění tu nejúspěšnější.