GEOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – OBROVSKÝ ÚSPĚCH ZNOVU ZOPAKOVÁN!

Možná si ještě pamatujete na loňský úspěch naší žákyně Elišky Krystýnkové (dnes již studentky GUH), která vyhrála krajské kolo Geologické olympiády. Letos se tento parádní kousek podařilo zopakovat Veronice Zetkové, která 9. dubna ve Zlíně suverénně porazila všechny své soupeře a postoupila tak do celostátního kola této soutěže! Výborného umístění dosáhla i naše druhá reprezentantka, Dorotea Prošková, která obsadila 5. místo. Oběma děvčatům gratulujeme a Veronice budeme 9. května držet palce v celostátním kole!

Soutěže se zúčastnily i 3 naše absolventky, dnes studentky GUH: Eliška Krystýnková (výše jmenovaná), Beáta Ryšková a Nikola Fialíková, které skončily ve své kategorii na 2., 3. a 4. místě. Také jim gratulujeme a přejeme hodně dalších podobných úspěchů!