Beseda o zdravé výživě

V pátek 26. ledna se dívky 8. a 9. tříd zúčastnily přednášky a workshopu s psycholožkou Mgr. Terezou Bínovou, která pracuje jako lektorka neziskového centra Anabell.

Anabell se zabývá nutričním poradenstvím, problematikou poruch příjmu potravy, nabízí pomoc při řešení obtížných životních situací a poskytuje terapie při různých zdravotních obtížích, jako například odstraňování nevhodných stravovacích návyků, výživa dětí, redukce hmotnosti, sportovní výživa.

Děvčata s lektorkou diskutovala o stravovacích návycích, dozvěděla se nové, někdy i překvapivé informace o poruchách příjmu potravy, lektorka odpovídala na jejich dotazy k dané problematice.

Přednášku, která byla skutečně velmi zajímavá a podmětná, bychom rádi nabídli žákyním a žákům i v příštím školním roce.