Adaptační pobyt 6. třídy

V pondělí 5. 2. 2018 jsme se společně vypravili na adaptační pobyt. Tento pobyt probíhal od 5. 2. 2018 do 7. 2. 2018 v domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku.

Hned po příjezdu do Fryštáku nás na náměstí očekával indiánský náčelník se svou skupinou. Připravený program byl velmi zajímavý. Jednotlivé aktivity podporovaly vzájemné poznávání žáků, jejich vzájemnou spolupráci a utužování kolektivu. Zhotovili jsme si každý své vlastní teepee, pak také společné teepee „podepřené“ pravidly třídy. Vůbec jsme neměli čas se nudit. Vrcholem byla hra „Pevnost DIS“, inspirovaná hrou Pevnost Boyard.

Odjížděli jsme s těžkým srdcem. Skoro všechny děti chtěly zůstat až do konce týdne. To, že se děti skutečně nenudily, vystihla jedna dívenka: „Paní učitelko, nám tady to wifi vůbec nechybělo…“

Ráda bych poděkovala Spolku rodičů při Základní škole za příspěvek na dopravu ve výši 6000,- Kč.

Mgr. Helena Šmolová, třídní učitelka 6. třídy